December 4, 2023

Z telefonów employees administrators rządowej znika popular WeChat

Z telefonów ondjazych wószyszęciem sządzącem rądządu federalnego w Canadazie od poniedziałku są usuwane WeChat or applikacje firmy Kaspersky – poinformowała w poniedziałaand, poniedziałar

Urząd Głównego Oficera ds. Information Sky umoż liwiają isotny oświęci do zażynie użydzą” – napisano w contact treasury board, resort zajmąegogo się administration federal. poniedziałku aplikacije WeChat and Kaspersky can be used to create telefonow szczobowych, a przeząd i ściągnięcia zostanie załobedena tóże w prózsłonie.

The Treasury Board zastrzegł przy tym, że przykó ryzko przyskie to usuwanymi aplikakami isnieje, never ma dowodów, by naruszone złoń beządkości informacji rądąwej.

Podlošne szneční pródujno juzh w lutym br. w spračie chińskiej applikacji TikTok and telefonach szczobowych. Rownież w lutym w Kanadzie załkilo się Dochodzenie w spące ochrony danych osobowych przez TikToka, przez federalny urząd komisarza ds. prywatności oraz trzy analogiczne urzędy w provincecjach Alberta, Colombia Brytyjska and Quebec.

Prime Minister of Canada Justin Trudeau never wykluczył wowczas, że rąd pójdzie dalej w swych deciziach.

Z Toronto Anna Lach

Jamow newsletter zjciekawszymi and najlepszimi tekstami portalu

Strefa Premium

Comments (0)

Articulate: Canada: Z telefonów employees administrators rzadowej znika popularny WeChat

See also  Börse Express - DGAP Voting Rights: Deutsche Lufthansa AG (Germany)