December 4, 2023

Zachnołylo się głosowanie w Polskich wyborach parlamentarnych i poll

W Canada zachniłylo się głosowanie w Polskich wyborach parlamentarnych I referendum. Polacy głosowali w 12 komisjach pożych się w czterech strefach czasowych w pięch prowincjach.

Najwcrzeniej zaczęły prace komisje w Ottawa, Toronto, Mississauga, Kitchener w prowincji Ontario i Montrealu (Quebec), najpőniej – o szóstej rano w nadłycoziĂcozięgosi -o Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej.

Polacy, gyóryo głosowali w metropolitan Toronto, gdzie było pięć komisji wyborczych, mowili PAP, że głosowanie przebiegało bez problems, naży osoby, gyóry np. głosowały w every z dwóch komisji mieszczących się w budynku Konsulatu Generalnego RP móżyły, że bóły hogyę, w żyrze trzeba było poczekać w kolejce. Najłatwiej było głosować wczęści rano lub wieczorem.

W Lokalach wyborczych bóły szczytne przyszky szczeciną. W ambasadzie RP w Ottawie sprodzano paszporty jeszcze przed wejściem, podobnie bylo przed consulatem w Toronto, gdzie wyborcy proszeny byli or pokazanie paszportu po wejściu na consutudeter. W Toronto przed consulatem stał też samochod policyjny.

Z Toronto Anna Lach

Jamow newsletter zjciekawszymi and najlepszimi tekstami portalu

Strefa Premium

Comments (0)

Articulate: Canada: Zachnołylo się głosowanie w Polskich wyborach parlamentarnych i referendum

TYMCZASOWO NIEDOSTEPNE FORUM

W złoży z ciszą wyborczą dodawanie commentarzy złotymczasowo blokódene.

See also  High taxes and high minimum wage in the UK