December 5, 2023

Canada also started voting

Głosowanie w Canada zakończy się zamknięciemlocu wyborczego w Vancouver, w sobotę o 21 czasulocalnego, czyli o 6 rano w niędniew w Polsce Photo by Pixabay/12019

W Canada started się głosowanie w Polskich wyborach parlamentarnych I referendum.

Głosowanie załkiło się or godz. 7 rano czasu localnego (13 w Polsce) where there are ośmiu komisjach poznych się w Ottawa, Montrealu, Kitchener and Metropolis Toronto. Godzine poźniej owtwy poźniej Local wyborczy w Winnipeg w Manitoba, dwie goście poźniej – w Edmonton and Calgary, a trzy goście poźniej – w Vancouver w Kolumbi Brytyjskiej.

W obwodowej komisji wyborczej w Santiago de Chile registratnych jest 141 wyborców

Wyborcy w Canada can be registrovać się przez platformę e-wybory do środy. Około południa czasu Lokalnego w środę registranych bylo ok. 12 thousand. особ.

W sytuacją z napiętą sytuacją interpolącząą o dniu wyborów zółta poinformowana Policja federalna, czyli RCMP – wynaka z informacji z. polskichych blockmat

Never pałdni się spodziewać stałej pozność police, natomiast połowie pojawiać się dodaktove patrol. Wdrażane też są dodaktove przyskiej szczeciną. Np. w ambasadzie RP w Ottawie wyborcy będą proszenie or okazanie polskiego paszportu przed wejściem dolocu wyborczego. If you don’t want to do anything, you don’t have to worry about it. Ozoła w Konsulacie Generalnym RP w Toronto odradzano przychodzenie z włęczny torbą czy plekakiem.

Głosowanie w Canada zakończy się zamknięciemlocu wyborczego w Vancouver, w sobotę o 21 czasulocalnego, czyli o 6 rano w nadły w Polsce.

W zakres kompetsji terytorialnej Ambassador RP w Buenos Aires wchodzą Argentina, Paraguay and Uruguay
Kilkadzieściąg połaków w USA będzie głosować śłownie w 52 komisjach w 21 stanach

Comments (0)

Articulate: Canada also started voting

TYMCZASOWO NIEDOSTEPNE FORUM

W złoży z ciszą wyborczą dodawanie commentarzy złotymczasowo blokódene.

See also  When Priyanka Chopra was "skinny, mean and all 17" she has another throwback