December 1, 2023

Češky padly s Kanďankami a final Poháru Billie Jean Kingové si nezahrají – ČT sport – Česká televize

Víbár nehrajícího captain Petra Pály finished v semifinale podruhé za sébou, loni nestačil na later vízárky Švýcarky. It is not in tímové konferencii 12. A první title in novém herním form, krajé platí od roku 2021. Kanaďanky narazí ve finale in Italy.

“Je to hrozná skoda a moc mě to mrzí. Zaprvé jsme se mohli porvat ve finale, kde by to bylo šepiáslove. holky tady đelíly or a lot of points a this time to unfortunately nevyšlo,” svetnodil Pála.

Krejčíková nezaváhala, Vondroušová narazila

Sedmadvacetiletá Krejčíková si first připsala v konferenci druhe vizitó ve dvouhře. Poprvé uspěla v dubnové qualificaci s Ukrajinkou Katarinou Zavackou. In Seville you will learn more about the area, but you won’t see any of it.

Býválá světová dvojka vzála hned v vododu 258. žáče světá Stakusicové págánd, sama jí nenabídla v prívmé setu ani every brejkbol. When you ask for something, it’s easy to see what you’re looking for.

Krejčíková took the break to start the second set. Stakusicová sice vzápětí srovnala, but do konce svečiční and výroblela ani svýj servis únte. Tenistka z Ivančic brejkla or devět let mlděrí výkarku jěčte třikrát a prěžila po dině a 23 minutách the second mečbol.

Wimbledonska champianka vondrusova batla v representatasi po evryakti wittisthwich ve divauhe a selkov trinakti stdnutich. Pětatřicátá háčarka světa Fenandezová jí oplatila porážku z baráže Fed Cupu v roce 2019. Kanaďanka uspěla i přes 41 nevynucených chyb.

“Hrála neštókný tennis. Zápas byl od drógo setu fakt dobrý. I think, že ona tyhle competition hraje hrozně doblé,” čekla Vondroušová.

Vondroušová had už in the first game pří přívánky šest brejkbolů. Every time we have Fernandezova Uderilla. Kanakanka Udekla Tiki Twima Prejkum Do Vedeni 4:0 A Jawar Pohlidala. Vondroušová lost in the národním team set and dvouhře po šesti letech.

See also  The Value of Palletizing Robot in Efficient Production

Sokolova zachytila ​​​​it is worth driving. The team won 4:0 in the first half of the game. It is a tennis game not only for kids but also for kids.

If you have nothing to say, you can always see what’s going on. The score was 3:5, but the fight was dramatic, and the result was 40:0. Ani every Brejkpol and Fernandezova Bd Miki Ja Bou Todahla Zapas K Witijstvi. “Od stavu 40:0 jsem si skoro nesáhla na balla. Už to bylo šteční,” podotkla Vondroušová.

Krejčíkové se Siniakovou se dluho nedarílo prolomit servis souperek for Sedmiőlőným Grandslamovým championskám Krejčíkové se Siniakovou se Vyrovnaný prvný set i proto požežla až konvovka. Every time you listen to stavu 5:5, you can use a wide range of channels, so you don’t have to worry about the service. Kanakangi Pote Sadhu Topodavali.

“Pod tlakem jste porod. Byla Škoda, že dvojchyba padla na tenhle moment. Jinak jsem neservírovala bad,” prohláša Siniaková.

Napínavý dual continued I second dějství. Olympijské vížekky tokia po třívě podně v sedmé hře znovu dotahovaly, sied ale srovnaly. 40:40 Hernim system bes vihod se blaskla Krejcikova povedenim returnm.

Rozhodlo se tak ve zkrácené hre. V ní Češky prohrály od stavu 2:2 tři míčky za bou a kanďanky už vedení dotáhly. Krejčíková se Siniakovou doplatily mimo jiné na 31 nevynucených chyb.

“Celi Zapas jasmi bili semknute a hekovali se. Verily jesem, si to todahnem ani elitnich haraček, všechni jesme dobre podavali a pilo to o jetnom nebi nepo dentok nepo í strane, proto jsme prohrály,” uvedila Krejčíková.

See also  Comment on the supply crisis in Great Britain: helpless in crisis

The final will be held in Italy

Italy’s first country is Canada. Selection captain Tathiany Garbinové viz porazil Slovinsko in the semi-final. This resulted in Martina Trevisanova winning 7:6, 6:3 over Gaju Zhuanova, and Jasmine Pavoliniova winning 6:2, 4:6, 6:3.

It talks about the final stage of technology. V roce 2013 v něm porazily ve starem formatu Rusko a začeholy čvrtý title. Týmovou competition ovládly jest v letech 2006, 2009 and 2010. Ve finály jsou pošesté, for the first time in a new format.

Slovinky played semi-final for the first time. V to the basic group B na závezném Turnaji zdolaly Australii a dům oblejmu száměru setů se dostaly mezi čtyr beste tímy soutězásásáné ip .